PRVI NASTAVNI DAN ZA UČENIKE NAŠE ŠKOLE

Drage učenice,učenici i roditelji  naše škole,

Kao što svi znamo praznici su se približili kraju i počinje nova školska godina. Ono što vam želimo je da nam svi budete zdravo i da što više naučite u novoj školskoj godini. Za prvi nastavni  dan bitno je da znate da će autobusi prijevoz vršiti kao i prošle godine, jedino što ćete prvi dan ranije svojim kućama. To znači da će povratak kućama biti organiziran s polaskom ispred škole u 11,00 sati. Moja preporuka je da svi oni koji mogu neka djecu osobno dovezu, jer prvi dan je prvi dan. Kućama mogu i autobusom. Od opreme za prvi dan bitno je ponijeti šlape, praznu torbu u kojoj može biti jedna bilježnica ili inormativka i maska koja se mora koristiti u autobusu, ulasku u školu i kretanja po hodnicima, itd..Ostale upute dobit ćete prvi dan od svojih razrednica. U slučaju da ste dobili neke druge upute od svojih razrednica, molim da se pridržavate njih.Također vas sve molimo da se pridržavate novih uputa koje su vezane za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti Covid-19. Upute će biti u prilogu. Lijepi pozdrav svima i vidimo se u ponedjeljak u školi.

Vaš ravnatelj Mario Crnolatec

objavio: Mario Crnolatec   datum: 3. 9. 2021.

« Ožujak 2024 »